بهترین اپلیکیشن فارسی زبان برنامه ریزی و مدیریت کارها

بهترین اپلیکیشن فارسی زبان برنامه ریزی و مدیریت کارها

آیا تا به حال به مدیران اجرایی موفق با عملکرد بالا توجه کرده اید و به این فکر کرده اید که آنها چگونه برای انجام حجم بالای کارهایشان همیشه وقت دارند؟ آیا تا به حال شده که بخواهید در طول 24 ساعت کارهای بیشتری انجام دهید؟

پاسخ ساده است. برنامه ریزی

برنامه ریزی جزء اساسی مدیریت موفق است. فرآیند برنامه ریزی و مدیریت کارها ایجاد یک نقشه راه برای تصمیم گیری در مورد اقدامات لازم برای رسیدن به یک هدف خاص است. برنامه ریزی مبتنی بر واقعیت است و شانس موفقیت ما را افزایش می دهد.

عدم برنامه ریزی و مدیریت صحیح کارها و زمان بندی نامناسب می تواند چالش های فراوانی در کسب و کار شما ایجاد کند. از یک سازمان یا شرکت بسیار بزرگ گرفته تا یک استارت آپ نوپا، محدودیت منابع همیشه وجود دارد. یک کسب و کار نمی تواند فراتر از محدودیت های مشخص هزینه کند. حتی غول های تجاری نیز تمایل دارند از منابع خود با دقت استفاده کنند. از این رو، مدیریت در اکثر سازمان ها و کسب و کارها بر اهمیت برنامه ریزی تاکید دارد.

بهترین اپلیکیشن فارسی زبان برنامه ریزی و مدیریت کارها

مزایای یک موبایل اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کار مناسب

امروزه تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها به بخشی از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. درصد بسیار بالایی از مردم انوع مختلفی از تلفن همراه دارند و تقریباً از هر پنج نفر یک نفر از گوشی هوشمند خود به عنوان ابزار اصلی دسترسی به اینترنت استفاده می‌ کند.

در حالی که تلفن های همراه برای استفاده شخصی بسیار محبوب هستند، برای موفقیت در کسب و کار نیز بسیار مهم و کاربردی هستند. با توجه به انعطاف پذیری روزافزون نیروی کار در سطح جهانی در مورد کار از راه دور، کارمندان به روشی مؤثر و سازگار برای عملکرد بهینه و سازماندهی کارها نیاز دارند.

یک اپلیکیشن مناسب برنامه ریزی و مدیریت کارها به شما این امکان را می دهد که از هر کجا و در هر زمان به نرم افزار خود از دستگاه تلفن همراه خود دسترسی داشته باشید. امکان پیگیری کارها، فعالیت ها و وظایف در حال انجام تیمتان را در اختیارتان قرار می دهد و ارتباط کلی بین شما و کارمندان را بهبود می بخشد.

در برنامه موبایل اپلیکیشن برنام ریزی و مدیریت کار به دنبال چه چیزی باشید؟

سازگاری

اولین معیار این است که آیا اپلیکیشن موبایل روی گوشی های کارمندان شما کار می کند یا خیر. به عنوان مثال، اگر افراد تیم شما از آیفون های ارائه شده توسط شرکت استفاده می کنند، باید یک اپلیکیشن iOS را انتخاب کنید. در حالی که اگر کارمندان از تلفن های شخصی خود استفاده می کنند یا ترکیبی از دستگاه های اپل و اندروید دارند، باید اپلیکیشن برنامه ریزی را انتخاب کنید که هم نسخه iOS و هم نسخه اندروید را ارائه می دهد.

عملکرد

همه اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت کارها ویژگی هایی مشابه راهکار دسک‌تاپ یا رایانه‌ای را ارائه نمی‌کنند. بنابراین، مهم است که مشخص کنید تیم شما باید از چه ویژگی هایی از طریق دستگاه های تلفن همراه استفاده کند و سپس به دنبال برنامه ای باشید که این الزامات را برآورده کند.

نکته دیگر، رابط کاربری اپلیکیشن موبایل است. حتی اگر اپلیکیشن عملکرد مورد نظر شما را داشته باشد، اگر رابط کاربری ضعیف باشد، انجام کارهایی که می‌خواهید می‌تواند دشوار و خسته‌کننده باشد. به دنبال یک اپلیکیشن موبایل با رابط کاربری ساده و واکنش گرا باشید.

امنیت

امنیت همیشه باید یک اولویت کلیدی برای اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارهای شما باشد. با وجودی که اکثر اپلیکیشن های تلفن همراه امکانات امنیتی مناسبی را ارائه می کنند، اما دستگاه های تلفن همراه نگرانی های امنیتی خاص خود را دارند. بنابراین، علاوه بر عملکردهای امنیتی اولیه مانند محدودیت های رمز عبور و اشتراک گذاری داده، برخی از ویژگی های خاص مانند رمزگذاری پایگاه داده، احراز هویت 2 عاملی باید در دسترس باشد. این ویژگی‌ها می‌توانند اطمینان حاصل کنند که در صورت دزدیده شدن یا جابه‌جایی تلفن شما، هیچ شخص دیگری نمی‌تواند به اطلاعات اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارهای شما دسترسی پیدا کند.

بهترین اپلیکیشن فارسی زبان برنامه ریزی و مدیریت کارها

اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارهای تسکینو

اپلیکیشن تسکینو به گونه ای طراحی شده است که هر تیمی را به ابزار دقیق مورد نیاز خود مجهز می کند، برنامه ریزی هوشمندانه و هدفمند ارائه می کند و ذهن و زمان شما را برای تمرکز بر کارهایی که بیشترین اولویت و اهمیت را دارند، آزاد می کند.تفاوتی ندارد تیم شما در دفتر باشد، از راه دور کار کنند یا ترکیبی از این دو، تسکینو همانند یک دستیار دیجیتال، بهره وری تیمی را افزایش می دهد و روند پیشبرد فرایند ها را تسهیل می بخشد.

امکانات و ویژگی های اپلیکیشن تسکینو

  • قابیت استفاده در سیستم عامل های ios ، اندروید، نسخه وب مخصوص دسکتاپ.
  • برنامه ریزی و ثبت وظایف، فعالیت ها و کارها به صورت روزانه یا دوره ای با امکان زمان بندی و ثبت یادآور بر روی آن.
  • ارجاع وظایف، کارها و فعالیت ها به اعضای تیم و پیگیری روند انجام کار.
  • امکان ثبت گزارش کار روزانه فردی و نظارت بر کارهای انجام شده.
  • امکان ارزیابی دقیق وظایف، کارها و فعالیتهای شخصی و تیمی.
  • امکان حضور و غیاب بر اساس لوکیشن و موقیعت جغرافیایی در اپلیکیشن.
  • امکان ثبت چک لیست، همراه با قابلیت تنظیم یادآور به صورت ارسال اس ام اس، اولویت بندی و تیک پایان کار.
  • ارسال نوتیفیکیشن درون برنامه ای، ایمیل و اس ام اس یادآور برای هر موضوع و هر بخش از اپلیکیشن.
  • دارای رابط کاربری حرفه ای با زبان فارسی.
اپلیکیشن تسکینو

زمان و تلاش هایی که در جهت درست هدایت می شوند، منجر به موفقیت و سودآوری یک کسب و کار خواهند شد. با اپلیکیشن تسکینو به سادگی، برنامه ریزی و مدیریت کارها ی خود را در جهت موفقیت هدایت کنید.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *