مطالب اخیر

مدیریت انرژی در کنار مدیریت زمان

فرض کنید به شما یک ساعت فرصت داده‌اند که یک درخت را با تبر قطع کنید. ممکن است در این حالت، به یاد آن... مشاهده بیشتر»

طراحی سایت دارالترجمه

طراحی سایت دارالترجمه امروزه قدرت اینترنت بر هیچ کس پوشیده نیست و افراد با استفاده از ابزارهای گوناگون اینترنتی، به رفع نیاز های خود... مشاهده بیشتر»

تبلیغات در جستجوی گوگل چگونه کار می‌کند؟

تا این مرحله از سری تبلیغات در جستجوی گوگل، فهمیدیم تبلیغات گوگل چیست و چرا واقعاً باید آن را جدی بگیرید. حالا وقتش رسیده... مشاهده بیشتر»

فیلم آموزش ساخت کتاب با بیسیک فور اندروید-جلسه ۴

فیلم آموزش سی ام اس Orchard با فیلم آموزش ساخت کتاب با بیسیک فور اندروید-جلسه ۴ از وب سایت آموزش برنامه نویسی سورس باران... مشاهده بیشتر»

آشنایی با نحوه پرداخت آنلاین در طراحی سایت

آشنایی با نحوه پرداخت آنلاین در طراحی سایت تیم ما از توسعه دهندگان وب حرفه ای با استفاده از فن آوری های متنوعی ،... مشاهده بیشتر»

تجارت آنلاین و طراحی سایت

تجارت آنلاین و طراحی سایت امروزه سهولت خرید و فروش اینترنتی باعث تغییر در روند کسب و کار ها و تبلیغات و بازریابی ها... مشاهده بیشتر»

طراحی سایت تجهیزات مخابرات

طراحی سایت تجهیزات مخابرات ،تجهیزات مخابراتی به منظور برآورده سازی نیاز های صنعت مخابرات ایجاد می شوند و در این حرفه نیز مانند تمامی... مشاهده بیشتر»

سفارشی کردن فرم ورود و عضویت در وردپرس با افزونه Theme My Login

سفارشی کردن فرم ورود و عضویت در وردپرس با افزونه Theme My Login در ادامه مطالب آموزش وردپرس در خدمت شماییم با سفارشی کردن... مشاهده بیشتر»

روش های افزایش نرخ تبدیل در طراحی سایت

روش های افزایش نرخ تبدیل در طراحی سایت اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین یا تجارت الکترونیک هستید می خواهید بدانید که چگونه می توانید... مشاهده بیشتر»

NPS چیست؟ شاخص NPS (خالص ترویج کنندگان) چه چیزی را می‌سنجد؟

NPS یکی از شاخص های کلیدی عملکرد در CRM است که به طور ویژه‌ای مورد توجه متخصصان مدیریت ارتباط با مشتری قرار می‌گیرد. این... مشاهده بیشتر»