مطالب اخیر

مدیریت طراحی سایت با تکنیک های ساده

مدیریت طراحی سایت با تکنیک های ساده برای موفق بودن در کسب و کار اینترنتی خود باید طراحی سایت خوب و حرفه ای داشته... مشاهده بیشتر»

ماتریس BCG یا ماتریس بوستون چیست؟ (+ مثال و نحوه استفاده)

حتی اگر مطالعه‌‌تان در زمینه‌ی استراتژی کم بوده باشد، باز هم احتمالاً نام ماتریس BCG یا ماتریس بوستون به گوش‌تان خورده است. این اصطلاح معمولاً در... مشاهده بیشتر»

نحوه نوشتن محتوای مناسب در طراحی سایت

نحوه نوشتن محتوای مناسب در طراحی سایت خود را ببندید زیرا ما این پست را با کلیشه ای شروع می کنیم که اکنون از... مشاهده بیشتر»

دوره آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی (دیجی کالا) به صورت پروژه محور با PHP

دوره آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی (دیجی کالا) به صورت پروژه محور با PHP اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که قصد یادگیری... مشاهده بیشتر»

سورس محاسبه ک.م.م و ب.م.م به زبان C

سورس محاسبه ک.م.م و ب.م.م به زبان C در این بخش سورس محاسبه ک.م.م و ب.م.م به زبان C را برای شما آماده کرده... مشاهده بیشتر»

اهمیت بروز رسانی در طراحی سایت

اهمیت بروز رسانی در طراحی سایت امروزه طراحی سایت برای مشاغل گوناگون کاربردهای فراوان دارد و می تواند نقش مهمی در رونق کسب و... مشاهده بیشتر»

چرا در تقویم محتوای خود به محتوای سبز نیاز داریم؟

یک درخت هلو را تصور کنید که در همه فصل‌های سال سبز باشد و میوه بدهد! جذاب نیست؟ هر وقت دلتان هلو بخواهد سری... مشاهده بیشتر»

سورس بازی تنیس به زبان C

سورس بازی تنیس به زبان C در این بخش سورس بازی تنیس به زبان C را برای شما آماده کرده ایم که در محیط... مشاهده بیشتر»

نکات مهم در سفارش طراحی سایت

وقتی میخواهید یک کفش یا یک لباس برای خود خریداری کنید پیش از ورود به بازار نوع لباس، رنگ آن و تصوری کلی از... مشاهده بیشتر»

فرهنگ علمی | از کتاب عقلانیت و توسعه یافتگی ایران

نام دکتر محمود سریع القلم برای مخاطب ایرانی ناآشنا نیست. کتابخوان‌ها، او را با آثاری مانند اقتدارگرایی ایرانی در عهد قاجار و عقلانیت و توسعه یافتگی می‌شناسند... مشاهده بیشتر»