بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب

معمولا ما بر اساس نظر کاربران مقاله تولید می کنیم این بار کاربران دنبال بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب هستند و ما هم گشتیم و آخر به ده سایت برای آموزش طراحی سایت رسیدیم این سایت هایی که ما معرفی می کنیم صد در صد بهترین نیستند اما جز خوب های این حوزه هستند و به جرات می توان گفت بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب هستند. پس اگر دنبال این هستید که اقدام به یادگیری و آموزش طراحی وب هستید و دنبال منابع زبان اصلی و خارجی می گردید پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب

بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب

سایت های خارجی زیاد هستند که اقدام به آموزش طراحی وب می کنید ولی بعضی هاشون واقعا خوب هستند و می توان روی آنها حساب ویژه ای باز کرد اگر می خواهید طراحی وب یاد بگیرید و مقداری زبانتون خوب هستش این سایت ها می تواند به شما کمک کنند. در بهش زیر لیست ده تایی رو با عنوان بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب را مورد بررسی قرار میدهیم.

  • سایت SmashingMagazine
  • سایت Codrops
  • سایت Webdesign tuts+
  • سایت HongKiat
  • سایت CSS Tricks
  • سایت A List Apart
  • سایت Sitepoint
  • سایت Web Designer Depot
  • سایت SpeckyBoy
  • سایت Invision

نکته مهم: این سایت ها رو همین جور لیست کردیم و هیچ گونه فیلتری روی آنها اعمال نشده و نمی توان گفت کدوم یک از بقیه بهتر است و این شما هستید که مشخص می کنید با کدوم یک راحت هستید.

۱- سایت SmashingMagazine

یکی از بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب سایت SmashingMagazine می باشد. سایت SmashingMagazine فعالیت خود را از سال ۲۰۰۶ آغاز کرده و عمق و گستردگی سایت آن‌ها این قدمت را اثبات می‌کند. همه چیز از کدنویسی، طراحی، گرافیک، طراحی UX، وردپرس و غیره در آن وجود دارد. برای طراحانی که می‌خواهند همه چیز را عمقی و با جزئیات بیاموزند به نظرم گزینه خوبی می باشد پیشنهاد میکنم حتما نگاهی بهش بندازید چون جز بهترین های این حوزه می باشد معمولا خیلی از کسانی که می خواهند از منابع خارجی برای یادگیری استفاده کنند به سراغ سایت SmashingMagazine میروند.

سایت SmashingMagazine برای آموزش طراحی وب

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم SmashingMagazine سایت کلیک کنید تا وارد آن شوید. باز تکرار می کنم این سایت یکی از منابع خوب برای یادگیری طراحی وب می باشد و برای کسانی مناسب است که زبان انگلیسی نسبتا خوبی داشته باشند.

۲- سایت Codrops

یکی دیگر از بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب سایت Codrops می باشد این سایت مورد علاقه خودم است چون در آن تکه کدهای مفید و ارزشمند قرار دارد که در بزنگاه ها به درد شما می خورد. اگر شما برنامه نویس فرانت اند یا طراح وب هستید، کلی آموزش و تکه کدهای مفید در Codrops خواهید یافت. علاوه بر این، به مباحث عمومی‌تر وب و نحوه تکامل نقش طراح وب طی چند سال پرداخته می‌شود.

سایت codrops آموزش طراحی وب

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم codrops سایت کلیک کنید تا وارد آن شوید. این سایت معمولا به خاطر مقالات و کدهای دوست داشتنی و مفیدی که منتشر می کند معروف است به نظرم از این سایت هم دیدن کنید خیلی به درد شما می خورد.

۳- سایت Webdesign tuts plus

کسایی که در حوزه طراحی وب فعالیت دارند صد در صد سایت دوست داشتی و خوب tutsplus رو میشناسند. به نظرم این سایت جز بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب می باشد که می توان استفاده کرد. البته این سایت آموزش های زیادی دارد در حوزه های مختلف اما یکی از زیر شاخ هاش همین وب دیزاین می باشد.
اگر می‌خواهید از آخرین طراحی‌های وب مطلع شوید، باید یک منبع به روز که دائما در حال آپدیت مطالب خود است را دنبال کنید. در Tuts+ مطالب آموزشی در خصوص طیف گسترده‌ای از مطالب شامل تم‌های وردپرس یا معرفی المان‌های جدید CSS برای استفاده در وب سایت، آورده شده است. اگر می‌خواهید یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر باشید، حتما این سایت را دنبال کنید.

آموزش طراحی وب با سایت tutsplus

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم Webdesign tuts plus کلیک کنید تا وارد آن شوید. مطالب این سایت جز آموزش های با کیفیت هستند که پیشنهاد میکنم حتما از آنها استفاده کنید.

۴- سایت HongKiat

شاید کمتر طراح وب در دنیا وجود داشته باشد که حداقل یک بار نام Hongkiat را نشنیده باشد چون مقالات آن در گوگل رتبه بسیار خوبی دارند. هر موضوعی که بگویید در این وب سایت به آن پرداخته شده است. این وب سایت برای طراحان وب واقعا عالی است. اگر وضعیت زبان خوبی دارید حتما از این سایت استفاده کنید. به نظرم این سایت جز بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب می باشد.

آموزش طراحی وب با سایت HongKiat

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم HongKiat کلیک کنید تا وارد آن شوید. این سایت مقالات فوق العاده در زمینه طراحی وب دارد.

۵- سایت CSS Tricks

دوست داشتنی ترین سایت در حوزه یادگیری css سایت CSS-Tricks می باشد که از دیدگاه من خیلی خیلی خوب کار می کند و جز بهترین ها می باشد. CSS-Tricks یک وب سایت طراحی و توسعه وب است که در سال ۲۰۰۷ راه اندازی شد. این سایت در ابتدا فقط در حوزه CSS پیشنهادی فعالیت می‌کرد. اما امروز تمام موضوعات مربوط به طراحی و توسعه وب را در بر می‌گیرد. علاوه بر مقالات و ویدیوهای طراحی وب، می‌توانید در این سایت از تکه کدهای مفید و انجمنی برای به اشتراک گذاری دانسته‌ها و مشکلات بهره مند شوید. CSS Tricks یک منبع عالی برای طراحان وب و برنامه نویسان فرانت اند است.

آموزش طراحی وب با سایت CSS-Tricks

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم CSS-Tricks کلیک کنید تا وارد آن شوید. اگر قصد یادگیری css به صورت فوق حرفه ای دارید به نظرم سری به این سایت بزنید خیلی به شما کمک می کند.

۶- سایت A List Apart

سایت A List Apart یکی از سایت های خوب در زمینه آموزش طراحی وب می باشد که پیشنهاد میکنم نگاهی بهش بندازید. A List Apart روی استانداردهای وب و بهترین راهکاری طراحی و توسعه وب تمرکز کرده است. آن‌ها دارای مقالات مفید و هوشمندانه در مورد رهبران حوزه‌های مختلف مانند دسترسی پذیری، هویت برند، طراحی واکنشگرا، Layout و Grid، تایپوگرافی، فونت و غیره دارند.

آموزش طراحی وب با سایت A List Apart

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم A List Apart کلیک کنید تا وارد آن شوید. به نظرم این سایتم جز سایت های قابل قبول در حوزه کاری خودش می باشد که کمتر شناخته شده است.

۷- سایت Sitepoint

رسیدیم به سایت Sitepoint که جز سایت های دوست داشتنی و عالی برای یادگیری و آموزش طراحی وب است اگر قصد یادگیری در این حوزه را دارید به نظرم حتما حتما از سایت Sitepoint استفاده کنید. به نظرم جز بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب می باشد فکر کنم سایت هندی است و نویسندگان آن از کشور هند می باشند. Sitepoint یک جامعه بزرگ از برنامه نویسان است که مقالاتی در مورد HTML ،CSS، جاوا اسکریپت، PHP، طراحی UX، وردپرس، React و بسیاری دیگر از تکنولوژی‌های جدید منتشر می‌کند. آن‌ها همچنین کتاب‌ها و دوره‌های آموزشی عرضه می‌کنند که می‌توان با ثبت نام در وب سایت، به آن‌ها دسترسی داشت.

آموزش طراحی وب با سایت Sitepoint

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم Sitepoint کلیک کنید تا وارد آن شوید. حتما این سایت رو ذخیره کنید چون مقالات فوق العاده ای ارائه می کند.

۸- سایت Web Designer Depot

هدف سایت Web Designer Depot اشتراک گذاری بهترین و آخرین ابداعات، نکات و تکنولوژی‌ها در زمینه طراحی و توسعه وب است در حالی که به جنبه تجاری کار طراحی، اپلیکیشن‌های موبایل و فریلنسری می‌پردازد. بنابراین، خیلی زود رشد کرده و به یکی از محبوب‌ترین سایت‌‌های طراحی تبدیل شده است. می‌توانید همه نوع مقاله و آموزش را تقریبا در مورد همه چیز را در این سایت بیابید.

آموزش طراحی وب با سایت Web Designer Depot

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم Web Designer Depot کلیک کنید تا وارد آن شوید. این سایت تازه تاسیس شده ولی در این زمان کوتاه مخاطبان خودش را دارد.

۹- سایت SpeckyBoy

Speckyboy در اکتبر ۲۰۰۷ به عنوان پورتفولیوی شخصی یک طراح وب فریلنس ساکن اسکاتلند راه اندازی شد. در ادامه این وب سایت تبدیل به یکی از موثرترین سایت‌‌های طراحی در اینترنت شد و ماهانه یک میلیون و نهصد هزار بازدید صفحه داشت. این سایت دارای آموزش‌های جامع و کاربردی، تکنیک‌های میانبر، منابع مفید و به روز و طراحی‌های هنرمندانه وب، طراحی گرافیک، تبلیغات، اپلیکیشن‌های موبایل و غیره است. به جرات می توان گفت سایت Speckyboy جز بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب می باشد که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

آموزش طراحی وب با سایت SpeckyBoy

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم Speckyboy کلیک کنید تا وارد آن شوید. یکی از خوبی های این سایت نکات فوق العاده و تجربی نویسنده آن می باشد که باعث می شود شما خیلی با نکات تجربی آشنا شوید.

۱۰- سایت Invision

Invision یک پلتفرم پروتوتایپ، همکاری و workflow برای طراحان وب است. این سایت آموزش‌ها و دیدگاه‌های خوبی برای طراحان وب دارد. موضوعاتی که در این وب سایت وجود دارد شامل طراحی مدرن UI و UX، طراحی‌های الهام بخش، بهره وری در توسعه کسب و کار طراحی وب می‌باشد. یکی از خوبی های این سایت پشتیبانی از انواع مختلف محتوا می باشد از محتوای متنی گرفته تا ویدیویی و انواع قالب که کافیه به سایت آنها مراجعه کنید و بر اساس نیاز خود استفاده نمایید.

آموزش طراحی وب با سایت Invision

برای دسترسی به منابع آموزشی کافیه روی اسم Invision کلیک کنید تا وارد آن شوید. 


توجه: اگر سایتی رو میشناسید که واقعا می توان از آن را جز بهترین منابع خارجی آموزش طراحی وب دانست در بخش نظرات اعلام کنید تا به این لیست اضافه کنیم.

تجربیات خودتون رو مورد استفاده از این منابع آموزشی در بخش نظرات اعلام کنید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *