طراحی سایت حقوقی و وکلا

طراحی سایت حقوقی و وکلا

طراحی سایت برای کارهای حقوقی و وکالت نیز مانند تمامی کسب و کارهای دیگر، اهمیت بالایی دارد. در صورتی که یک وکیل یا مشاور حقوقی از وب سایت بهره ببرد، می تواند تعداد افرادی که برای کارهای حقوقی به او مراجعه می کنند را افزایش دهد.

فواید طراحی سایت حقوقی و وکلا

طراحی وب سایت، می تواند کمک فوق العاده زیادی به پیشبرد اهداف یک مجموعه حقوقی کند. برخی مواقع وکلا و مشاوران حقوقی به صورت گروهی و در یک مجموعه فعالیت می کنند.

در این صورت می توانند از یک وب سایت برای کل مجموعه استفاده کنند. و در این وب سایت، هر وکیل می تواند یک پنل جداگانه داشته باشد و صفحه مختص به خود را ایجاد کند.

طراحی سایت

بدین ترتیب یک وب سایت حقوقی دارای چندین بخش است که هر بخش مربوط به یک وکیل یا مشاور حقوقی می باشد. کاربران با ورود به وب سایت می توانند وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و از او مشاوره بگیرند.

در صورتی که به این نتیجه برسند که نیاز به گرفتن وکیل داشته و وکیل بایستی راه را ادامه دهد، به دفتر آن ها مراجعه کرده و به صورت حضوری، قرارداد را امضا می کنند.

امکانات طراحی سایت حقوقی و وکلا

این وب سایت ها می توانند دارای یک بخش مخصوص چت آنلاین داشته باشند. و هر کاربر به محض ورود سوال خود را در این قسمت مطرح کند.

سپس مسئول سایت، با خواندن چت، به کاربر پاسخ داده و مشاوره های لازم را به او ارائه می کند.

صفه درباره ما، بخشی است که اطلاعات کاملی راجع به مجموعه حقوقی آورده می شود و سوابق کاری و مدارک و درجات علمی هر کدام نیز در آن ذکر می شود.

در صورتی که کاربر ورودی، این صفحه را مطالعه نماید، اطلاعات کاملی راجع به گروه وکلا به دست خواهد آورد.

صفحه دیگر، صفحه تماس با ما می باشد. در این بخش نیز راه های ارتباطی مانند ایمیل، تلفن و آدرس شرکت ذکر می شود.

نوشته طراحی سایت حقوقی و وکلا اولین بار در طراحی سایت بامبو. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *