همیار آکادمی ،مرکز یادگیری مهارت های جدید، رونمایی شد

در دنیای امروز بهترین راه برای اینکه بتوانیم با جدیدترین شیوه کسب درآمد زندگی خودمان را متحول کنیم و همگام با نسل های جدید پیش برویم، این است که خیلی سریع و پربازده یاد بگیریم. در همیار آکادمی می‌توانیم علوم و اصولی را یادبگیریم که ما را در توسعه فکری و کسب و کاری  و مهارتی کمک می‌نمایند.

در همیار آکادمی شما میتوانید:

 • یادبگیرید
 • شبکه سازی کنید
 • آینده خودتان و کسب وکارتان را بسازید
 • تفکرات خود را به روز نمائید
 • عنوان های کاری جذاب را برای خود کنید

سابقه همیار آکادمی

تیم همیار آکادمی از سال ۹۰  مشغول به تحقیق و فعالیت در این بازار هست و دستاورد های قابل توجهی با مجموعه همیاروردپرس داشته اند(رتبه زیر۱۵۰ الِکسا ایران، برترین رتبه در بین سایت های آموزشی فارسی) که مجموعه این تجربه ها و تلاش ها در یک دوره ی جامعی به نام وبمستران هوشمند، جمع آوری کرده است.

همیار آکادمی ، یادگیری مهارت جدید ، آموزش وب ، همیاروردپرس

مشاهده وبسایت همیار آکادمی

یادگیری این اصول از راه های مختلفی امکان پذیر که در این مقاله به آن میپردازیم:

۱از طریق یوتیوب و آپارات

این راه یکی از رایج ترین راه های یادگیری یک تخصص است که بزرگترین مزیت آن، رایگان بودن آن است.

ولی از عیب هایی که به آن وارد است این است که دسترسی به این سایت در ایران محدود است و مشکل دیگر این است که آموزش های یک حوزه، اکثرا به زبان انگلیسی، خیلی سطحی و تبلیغاتی انجام میگیرد.

۲از طریق وب‌سایت های آموزشی

خیلی از وبسایت های آموزشی در حال حاضر در ایران و خارج از ایران به آموزش مهارت های جدید میپردازند، که در این راه شاید کمی هزینه بپردازید ولی بازدهی به مراتب بهتری نسبت به راه قبل دریافت خواهید کرد. بزرگترین عیب برخی از این آموزش های مجازی و از راه دور ممکن است  که (اگر شما به مدرس آن دوره شناخت کافی نداشته باشید) به آن مقصدی که برای خود در نظر گرفته اید نرساند.

۳از طریق آموزش‌های حضوری

در این روش شما در یک آموزشگاه به صورت حضوری به همراه تعدادی از افرادی که همانند شما عاشق یادگیری آن تخصص هستند، یادگیری را شروع مینمایید. تنها انتقادی که میتوان از این روش داشت، ممکن است هزینه آن باشد که کمی از روش های قبلی بیشتر است ولی مزیت آن این است که شما در یک جمعی که همه، هم عشق و هم هدف هستند قرار میگیرید و هرجا از لحاظ روحی نیاز به سوخت گیری داشته باشید، دوستان جدیدتان به شما انرژی میدهند. هم افزایی بقیه همسفرهای شما در یک دوره آموزشی حضوری میتواند بزرگترین مزیت این روش باشد.

همیار آکادمی از کدام راه ها برای یادگیری شما برنامه‌ریزی می‌نماید؟

همیار آکادمی ، یادگیری مهارت جدید ، آموزش وب ، همیاروردپرس

همیار آکادمی به صورت حضوری در تهران ( و بزودی در همه شهرهای ایران از جمله اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، بندرعباس، تبریز و …) کلاس های آموزشی جدیدترین تخصص ها و مهارت های روز دنیا را برگزار مینماید و جامعه علاقه مندان به صورت گروهی و با بیشترین سینرژی، با یادگیری اصولی، به اهداف مورد علاقه خود میرسند و پس از گذراندن هر دوره  و بعد از آن، کسب تجربه های موفقیت و شکست بیشتر، میتوانند با تخصص های یادگرفته شده، در فرصت شغلی جدید مورد علاقه خود، در آن حوزه، مشغول به کار شوند.

ضمن اینکه با فیلم برداری محیطی از فعالیت های دانشجویان و اساتید در کلاس و فیلمبرداری مانیتوری هنگام تدریس و پشتیبانی ۴ بعدی دوره های آموزشی، و رویدادهای مختلف برای دانشجویان دوره‌های مختلف، آموزش‌های غیرحضوری تعاملی برای افرادی که دسترسی به کلاس های حضوری ندارند ایجاد مینمائیم.

پشتیبانی ۴ بعدی همیار آکادمی چیست؟

دوره‌های آموزشی همیار آکادمی، برای دانشجویان حضوری و غیرحضوری به صورت های زیر انجام میگیرد:

همیار آکادمی ، یادگیری مهارت جدید ، آموزش وب ، همیاروردپرس

 • پشتیبانی حضوری در دفاتر همیار

  که در این روش شما با هماهنگی قبلی با تیم پشتیبانی دوره خود در دفاتر همیار حضور پیدا مینمایید و در سانس‌های زمانی مختلف، مشکل یادگیری خود را حل مینمایید.

 • پشتیبانی از طریق تلگرام

  در این روش شما با تیم پشتیبانی از طریق پیام رسان تلگرام در ارتباط هستید و گفتگو مینمایید تا مشکل خود را مرتفع نمایید.

 • پشتیبانی از طریق تماس تلفنی

  در این روش از طریق تماس رایگان تلفنی میتوانید با پشتیبان مورد نظر خود صحبت نمایید و مشکل خود را حل نمایید.

 • پشتیبانی از طریق سامانه همیارآکادمی

  دانشجویان پس از شرکت در هر دوره حضوری و غیرحضوری میتوانند، در سامانه مخصوص دوره خود وارد شوند و سوالات خود را بپرسند تا اساتید و تیم پشتیبانی و حتی سایر دانشجویان در حل آن کمک نمایند.

مشاهده وبسایت همیار آکادمی

مهارت‌های مورد نیاز برای کسب درآمد در سال ۲۰۱۸ چه هستند؟

همیار آکادمی ، یادگیری مهارت جدید ، آموزش وب ، همیاروردپرس

مهارت هایی که امروزه جزو پولسازترین و پربازده ترین به حساب می‌آیند به ۲ دسته تقسیم میشوند:

 • مهارت‌های کسب و کار اینترنتی

  با یادگیری مهارت های کسب و کار اینترنتی میتوانید انواع فعالیت های اقتصادی خود یا سایر افراد جامعه در دنیای واقعی (مثل فروشگاه ها و مراکز ارائه خدمات و …) را به کسب و کار های اینترنتی تبدیل نمایید تا در دسترس همه ایران و جهان قراربگیرند و بتوانند از نهایت پتانسیل خود استفاده نمایند.

 • مهارت های فنی

  با تسلط بر مهارت های فنی با گذراندن دوره های آموزش طراحی سایت با وردپرس، برنامه نویسی، گرافیک، پلاگین های منتخب توسط اساتید و همچنین ابزار های جانبی برای بازاریابی اینترنتی میتوانید سایت فروشگاهی یا خدماتی خودتان را خیلی سریع وبا کم ترین هزینه راه‌‌ اندازی و به درآمد برسانید.

مزیت همیار آکادمی نسبت به بقیه مراکز آموزشی در چیست؟

همیار آکادمی ، یادگیری مهارت جدید ، آموزش وب ، همیاروردپرس

 • محتوایی که در اختیار شما  می گذارد علاوه بر کیفیت بالا با استاندارد های روز دنیا طراحی و ارائه میشود.
 • تجربه ها و عامل موفقیت اساتید را به شما منتقل می نمایید تا بتوانید آنها در کسب و کارتان تطبیق بدهید.
 • بر خلاف خیلی از آموزشگاه های دیگر که بعد از اتمام آموزش، دیگر هیچ ارتباطی با شما ندارند همیار آکادمی بطور مداوم مطالب دوره هایی که گذراندید را بروزرسانی و ارسال میکند .
 • برنامه های مختلفی را مانند دورهمی سالانه ، همایش و… برگزار می کنیم تا انگیزه شما برای توسعه کسب و کارتان حفظ بشود.
 • پشتیبانی اختصاصی حتی بعد از اتمام دوره

مشاهده وبسایت همیار آکادمی

چگونه مطمئن شویم که بعد از گذراندن دوره ها به کسب درآمد میرسیم؟

همیار آکادمی ، یادگیری مهارت جدید ، آموزش وب ، همیاروردپرس

همیار آکادمی درسته تمام راهکار ها و تجربیات اساتید را به شما منتقل می کند و سعی نموده مباحث را طوری طراحی کند که برای افراد مختلف جامعه قابل فهم باشند تا بتوانند به هدفی که مدنظرشان هست برسند.اما موفقیت شما در این مسیری که در پیش میگیرید به خودتان بستگی دارد، اما چطور؟ در هر دوره در تمام جلساتش یک سری تکلیف داده می شود که همیارآکادمی بر انجام دادن آنها بسیار تاکید دارد و پیشنهاد می کند، حداقل دو ساعت در روز برای انجام تکالیف و مرور مباحث ارائه شده در جلسات پیشین وقت بگذارید.اگر به این صورت با کلاس ها پیش بروید مطمئن باشید،در هدفی که برای کسب و کارتان درنظر گرفتید به نتایج مطلوبی میرسید. و حتی بعد از اتمام دوره و پیاده سازی پلن کسب و کارتان در صورت لزوم، پیشتیبانی غیر حضوری و حضوری ارائه می دهد تا اگر نیاز به راهنمایی داشتید تیم پشتیبانی و اساتید بتوانند کمکتان کنند.

همیار آکادمی ، یادگیری مهارت جدید ، آموزش وب ، همیاروردپرس

شهر وبمستران هوشمند کجاست؟

وب سایتی است که در آن تمام دانشجویان دوره جامع وبمستران هوشمند کسب و کارشان را بطور موفق راه اندازی کردند و به کسب درآمد رساندند ثبت می کنند  و به دیگران معرفی می نمایند. همیارآکادمی  قصد دارد با گسترش دادن دوره های خود در سراسر ایران بتواند شهر وبمستران را به مرجعی از استارتاپ های موفق تبدیل کند.

مشاهده شهر وبمستران هوشمند

نوشته همیار آکادمی ،مرکز یادگیری مهارت های جدید، رونمایی شد اولین بار در همیار توسعه | HamyarDev پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *