چگونه عکس های با حجم بالا را در وردپرس آپلود کنیم؟

اخیرا یکی از کاربران از ما پرسید که چگونه می توان تصاویر بزرگ را در وردپرس آپلود کرد.  چون موقع آپلود تصاویر بزرگ با خطا روبه رو می شوند. در این آموزش، ما به شما نشان  خواهیم داد که چگونه این مشکل را رفع  و تصاویر بزرگ را در وردپرس آپلود کنید.

چرا شما نمی توانید تصاویر بزرگ را در وردپرس آپلود کنید؟

وردپرس به طورپیش فرض طوری پیکربندی شده است که از اپلود تصاویر بزرگ جلوگیری می کند و بر روی حداکثر اندازه آپلود فایل محدودیت گذاشته است.

شما می توانید این محدودیت را از رسانه » افزودن اصلاح کنید.

wordpress upload

اگر این مقدار کمتر از اندازه فایلی باشد که شما در حال تلاش برای آپلود آن هستید، با یک خطا مانند این روبه رو می شوید: ‘ filename.jpg exceeds the maximum upload size for this site’..
موضوع دیگری که ممکن است باعث خطا در هنگام آپلود فایل های تصویری بزرگ باشد محدودیت حافظه است.
به طور پیش فرض، سایت وردپرس مجاز به استفاده از مقدار مشخصی از حافظه است. هنگامی که یک اسکریپت برای مدت زمان طولانی اجرا شود و از حد مجاز حافظه تعریف شده تجاوز کند، شما یک خطا مشاهده خواهید کرد.
اگر شما با هر کدام از این اشتباهات مواجهه شده اید ، این مقاله به شما کمک خواهد کرد این مشکلات را حل کنید و به راحتی بتوانید فایل های بزرگ را به وردپرس آپلود کنید.

حل مشکل آپلود تصویر  بزرگ در وردپرس

اگر شما می خواهید تصویر و فایل های رسانه ای بزرگ در وردپرس آپلود کنید، پس در اینجا خواهید دید که چگونه می توانید مشکل آپلود تصویر با اندازه بزرگ در وردپرس را حل کنید.

این کدها  را در فایل functions.php پوسته خود را اضافه کنید.

@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );

این کد سعی می کند حداکثر اندازه فایل برای آپلود ، حداکثر اندازه پست ، و حداکثر زمان اجرا برای سایت وردپرس را افزایش دهد. البته  ممکن است این کد برای برخی از وب سایت های وردپرس کار نکند.

در این صورت، شما می توانید کدهای زیر را  به فایل htaccess. در پوشه root سایت خود اضافه کنید.

php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300

اگر هیچ یک از روش های بالا موثر نبود ، شما می توانید این مقادیر  را با استفاده از فایل php.ini تنظیم کنید  .

فایل php.ini یک فایل پیکربندی است که  توسط PHP برای  تعریف تنظیمات استفاده می شود. کاربران در سرور میزبانی مشترک، به طور معمول به فایل اصلی دسترسی ندارد. از این رو، شما می توانید یک فایل php.ini خالی در پوشه root وب سایت خود  با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP ایجاد کنید.

wordpress ftp

این کد را در فایل php.ini خود اضافه کنید:

upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 300

آیا شما واقعا نیاز به آپلود فایل های تصویری بزرگ در وردپرس دارید؟

تصاویر برای بارگذاری نیاز به زمان بیشتری از متن دارند. این به این معنی است که اگر شما فایل های تصاویر بزرگ را در وب سایت خود آپلود کنید ، پس زمان  بیشتری نیاز خواهد داشت و این زمان بارگذاری سایت شما را طولانی تر خواهد کرد..

موتورهای جستجو وب سایت های آهسته را دوست ندارد، و صفحات با تصاویر بزرگ ممکن است در نتایج جستجو رتبه بندی بالا نداشته باشند. و این امر ترافیک سایت شما  را کاهش داده و بازدید سایتتان کم خواهد شد و این بر هزینه و اهداف کسب و کار شما تاثیر می گذارد.

ما درک می کنیم که بسیاری از صاحبان سایت عکاسی ممکن است بخواهند تصاویر با کیفیت بالا  در سایت خود آپلود کنند. که، تصاویر با کیفیت بالا می توانند بدون از دست دادن کیفیت برای اندازه پرونده معقول بهینه سازی شوند.

شما می توانید اندازه فایل تصویر را کاهش دهید. شما همچنین می توانید حجم اندازه تصاویر را از بخش مدیریت در وردپرس خود تغییر دهید.

بعد با استفاده از  Envira Gallery نمایش تصاویر در وب سایت خود را آغاز کنید. Envira به زیبایی تصاویر شما را در گالری بدون کند کردن وب سایت شما نمایش می دهد. Envira Gallery  فوق العاده سریع، زیبا است، و بر روی تمام دستگاه ها کار می کند. ما اعتقاد داریم که Envira Gallery بهترین پلاگین گالری عکس برای وردپرس است.

بسیاری از وب سایت های محبوب به CDN ها برای نمایش محتوای ثابت مانند تصاویر تکیه دارند. CDN (شبکه های تحویل محتوا) تصاویر شما را از سرورهای واقع در سراسر جهان نمایش می دهند. این باعث می شود تصاویر و بقیه وب سایت به طور همزمان بارگذاری شوند. که باعث SEO و تجربه خوب کاربر از سایت شما نیز می شود.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *