بازدید

افزایش بازدید سایت از طریق گوگل

یکی از مهمترین عوامل برای بهبود رتبه بندی سایت، افزایش ورودی گوگل و بالابردن بازدید سایت از طریق گوگل می باشد که برای  صاحبان کسب و کار دارای اهمیت ویژه ای است. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید باعث افزایش ورودی گوگل شوید. افزایش ورودی گوگل یکی از روش ها با هزینه کمتر  نسبت به روش های دیگر است که منجر به ترافیک هدفمند به وبسایت شما می شود. بنابراین باید اصول و قوانینی را در وبسایت خود رعایت کنید تا به سایتی مفید و کاربرپسند تبدیل شوید و از این طریق باعث افزایش بازدید و اعتبار سایت خود شوید. افزایش ورودی گوگل متأثر از عوامل مختلفی می تواند بهبود یابد که در ادامه عوامل مؤثر در آن را بررسی می کنیم.

محتوای وبسایت

محتوای-وب-سایت

سعی کنید محتوایی که برای وبسایت خود انتخاب می کنید حول یک موضوع مشخص باشد. به عنوان مثال در زمینه کاری خاص مانند طراحی وبسایت و بهینه سازی سایت باشد. دلیل آن این است که گوگل علاقه مند به شناسایی محتوایی است که حول کلمه های کلیدی بهم مرتبط باشد.

کپی مطلب با ذکر منبع

در صورتیکه مطلبی را از جایی کپی می کنید حتما منبع آن را ذکر کنیدتا رتبه شما را در گوگل پایین نیاید.

اشتراک گذاری مطلب در گوگل پلاس

Google-plus
Google-plus

محتوایی را که ایجاد کردید در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید تا در نتایج گوگل ظاهر شوند و باعث افزایش ورودی گوگل باشد.

باز نشر مطالب قدیمی

به دلیل آنکه که قوانین گوگل مدام در حال تغییر است می توانید مطالب قدیمی وبسایت خود را که در گوگل رتبه خوبی نگرفته اند بر اساس قوانین گوگل دوباره بازنویسی کنید .

بروز رسانی مداوم وبسایت

website-update
website-update

در حوزه تخصصی خود آخرین اخبار را منتشر کنید تا به این ترتیب باعث بهبود رتبه خود و در نتیجه افزایش  ورودی گوگل شوید. با بروز رسانی مداوم مطالب وبسایت خود می توانید به طور غیر مستقیم بک لینک بسازید .

مطلب قبلی : ورودی

 

نوشته بازدید اولین بار در طراحی سایت سئوراز. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *