ایمن سازی سایت وردپرس با همیار پشتیبان

ایمن سازی سایت وردپرس مهم ترین کار بعد از راه اندازی سایت

همان‌طور که خطرات در دنیای واقعی در کمین هستند در دنیای مجازی نیز وجود دارند. هر سایتی که راه‌اندازی می‌شود همان‌طور که طرفدارانی دارد، رقیبانی نیز دارد. همین رقبا گاهی دست به عملیاتی می‌زنند تا زیر پای سایت را خالی کرده و آن را دچار سقوط کنند. وردپرس نیز از این قاعده مستثنی نیست و دچار خطراتی می‌شود. مثلا همین چند وقت پیش کاربران زیادی دچار مشکلات ایمنی شده و سایتشان دچار تخریب شد؛ پس از بررسی‌های به عمل آمده متوجه شدیم که اتفاق از سمت یک افزونه معمولی بوده و باید بروزرسانی می‌شده است. اما آیا این مسائل را همه کاربران به راحتی متوجه می‌شوند و می‌توانند آن را حل کنند؟ مسلما خیر. افراد در این مواقع نیاز به یک پشتیبان قوی دارند تا ایمن سازی سایت وردپرس را برعهده بگیرد.

چگونه می‌توان این پشتیبان قوی را پیدا کرد و امور را به دست او سپرد؟ حتما اولین گزینه‌ای که به ذهن شما می‌رسد استخدام یک فرد خبره برای این کار است. بسیار خوب. فکر خوبیست اما آیا واقعا شخصی پیدا می‌شود که تمامی مراحل ایمن سازی سایت وردپرس و در کل پشتیبانی را برعهده بگیرد؟ هزینه‌ای که باید هر ماه به او بپردازید چقدر است؟ همه اینها مواردی است که باید به آن فکر کنید. اما ما فکر بهتری برایتان داریم.

ایمن سازی سایت وردپرس ، خدمات همیار پشتیبان

ایمن سازی سایت وردپرس

خدمات همیار پشتیبان

شما با کمک خدمات همیار پشتیبان می‌توانید در جهت پشتیبانی و ایمن سازی سایت وردپرس خود، قدمی استوار و مطمئن بردارید و نکته جالب‌تر اینکه هزینه کمتری را بابت دریافت این خدمات متقبل شوید. خدمات همیار پشتیبان به شرح زیر است:

بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

ایمن سازی سایت وردپرس ، بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تیم توسعه وردپرس بصورت منظم در حال بهبود و تغییر هسته وردپرس و رفع باگ‌های آن است. به همین علت بصورت منظم نسخه‌های جدیدی را ارائه می‌دهد و از کاربران خود می‌خواهد که وردپرس خود را بروز رسانی کنند. همچنین افزونه‌ها و قالب‌های وردپرسی که بصورت رایگان و پرمیوم برای وردپرس طراحی و ایجاد شده‌اند نیز نسخه‌های جدیدی را ارائه می‌دهند که به تبع باید بروز شوند. (البته ناگفته نماند که اگر از افزونه استاندارد و معتبر استفاده می‌کنید باید چنین انتظاری داشته باشید). اگر یک پشتیبان هوشمند داشته باشید، هرگز این موارد از چشم او دور نمی‌ماند و بروزرسانی‌ها را بصورت منظم برایتان انجام می‌دهد.
چرا بروزرسانی تا این حد مهم است؟ در واقع شما با بروزرسانی هسته، افزونه و قالب، ایمن سازی سایت وردپرس را انجام می‌دهید. در هر نسخه جدید بسیاری از حفره‌های امنیتی رفع می‌شود و به همین دلیل اگر شما آن را بروز نکنید، مطمئنا روزی دچار مشکل خواهید شد. همیار توسعه با سیستم پشتیبان خود به شما در امر بروزرسانی منظم کمک می‌کند.

انجام تنظیمات مربوط به قالب

ایمن سازی سایت وردپرس ، انجام تنظیمات مربوط به قالب

قالب‌های وردپرس با توجه به نوع آن‌ها، دارای تنظیماتی هستند که گاهی انجام آن‌ها برایمان سخت است. معمولا هم می‌گوییم دوست داریم سایتمان دقیقا مطابق با دمویی که از قالب مشاهده کردیم شود اما نشده و هر کار می‌کنیم نمی‌شود. حتی گاهی می‌گوییم حتما این قالب خراب است! اما این‌گونه نیست. من با شما موافقم؛ بعضی قالب‌ها مخصوصا قالب‌های پرمیوم تنظیمات سختی دارند که باید به دست یک متخصص سپرده شود تا آن را بسازد. همیار توسعه اینجا هم با خدمات همیار پشتیبان شما در خدمت شماست تا به راحتی این امکان را برایتان فراهم سازد.

انجام تنظیمات مربوط به پلاگین

ایمن سازی سایت وردپرس ، انجام تنظیمات مربوط به پلاگین

یکی از دلایل شهرت وردپرس، وجود افزونه‌های زیاد آن بصورت رایگان و حرفه‌ایست. اما گاهی افزونه‌ها به قدری پیچیده می‌شوند که دقیقا نمی‌دانیم چگونه آن‌ها را تنظیم کنیم تا نتیجه دلخواه را بدهند. اینجاست که احساس نیاز به یک پشتیبان خبره برای بررسی افزونه و نصب و تنظیم آن احساس می شود. اگر فرد مورد نظر خود را هنوز پیدا نکردید، اشکالی ندارد. همیار توسعه با خدمات همیار پشتیبان خود به کمک شما آمده و این کار را نیز برایتان انجام می‌دهد.

ایمن سازی سایت وردپرس

مسدودسازی کامنت های اسپم

ایمن سازی سایت وردپرس ، مسدودسازی کامنت های اسپم

همه ما در سایت خود با اسپم مواجه شده‌ایم. گاهی بی‌خیال آن شده و بعدها دچار مشکلاتی می‌شویم و گاهی نیز با اطلاعاتی که از اطراف کسب می‌کنیم دست به نصب افزونه‌هایی می‌زنیم که شاید اوضاع را بدتر کند. پس بهتر است با احتیاط رفتار کنیم و البته اصولی. اگر سایتتان دیدگاه اسپم تولید می‌کند و تا به امروز راه حل خوبی برای آن پیدا نکردید، از همیار پشتیبان کمک بگیرید.

پاکسازی سایت از فایل‌های مخرب

ایمن سازی سایت وردپرس ،پاکسازی سایت از فایل‌های مخرب

امکان دارد سایت شما دارای فایل‌های مخرب شود و بعد از مدتی اثرات بد خود را نشان دهد. زمانی که این فایل‌های مخرب در پایگاه داده باقی می‌مانند، متاسفانه سایت را دچار مشکلات عجیبی کرده و شاید بهتر باشد بگوییم آن را از عملکرد درست بازمی‌دارد. برای ایمن سازی سایت وردپرس باید این فایل‌های مخرب پاک شوند اما پاک کردن آن‌ها کار ساده‌ای نیست و ممکن است کل سایت از بین برود. به همین علت بد نیست این کار را به همیار پشتیبان بسپارید.

رفع خطاهای رایج وردپرس

ایمن سازی سایت وردپرس ،رفع خطاهای رایج وردپرس

وردپرس هم مانند سایر سیستم‌ها دارای خطاهای رایج است. این خطاها همگی راه‌حل‌هایی دارند که برخی ساده‌تر و برخی سخت هستند. برای اینکه این خطاهای رایج را در سایت خود شناسایی کرده و رفع کنید، همیار پشتیبان می‌تواند به شما کمک کند.

کانفیگ امنیتی سایت

ایمن سازی سایت وردپرس ، کانفیگ امنیتی سایت

برای اینکه ایمن سازی سایت وردپرس را انجام دهید، بعضی از تنظیمات اولیه و مهم را باید در نظر گرفته و متحمل شوید. اگر آن‌ها را نمی‌دانید، نگران نباشید! همیار پشتیبان در خدمت شماست.

ایمن سازی سایت وردپرس

بهینه سازی تصاویر سایتایمن سازی سایت وردپرس ،بهینه سازی تصاویر سایت

یکی دیگر از امور مهم برای افزایش سرعت سایت و بهبود وضعیت آن، بهینه‌سازی تصاویر است. برای اینکه تصاویر خود را بهینه‌سازی کنید باید پشتیبان خوبی داشته باشید، اگر چنین شخصی را ندارید باز هم اشکالی ندارد. ما این‌کار را برایتان انجام می‌دهیم.

افزایش سرعت سایت

ایمن سازی سایت وردپرس ، افزایش سرعت سایت

چندی که از عمر سایت می‌گذرد با کاهش سرعت مواجه می‌شوید. شاید فکر کنید مهم نیست اما متاسفانه باید خدمت شما عرض کنم همین دلیل می‌تواند یاعث کاهش بازدید سایت شما شده و کاربرانتان را از دست دهید. برای اینکه سایت خود را به حالت اول و حتی سرعت بهتر از اول برگردانید همیار پشتیبان خدمات خوبی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

نصب افزونه های ضروری وردپرس

ایمن سازی سایت وردپرس ، نصب افزونه های ضروری وردپرس

ما هر افزونه‌ای که خوشمان بیاید و فکر کنیم مورد نیازمان است نصب می‌کنیم غافل از اینکه نصب بی‌رویه و غیراصولی افزونه‌ها سایت را تخریب کرده و موجب مشکلات امنیتی نیز می‌شود. اگر می‌خواهید عملکرد خود را در نصب افزونه‌ها اصولی کنید به همیار پشتیبان اعتماد کنید.

ارسال اتوماتیک مطالب سایت به شبکه های اجتماعیایمن سازی سایت وردپرس ،ارسال اتوماتیک مطالب سایت به شبکه های اجتماعی

یکی از گزینه‌هایی که در افزایش ترافیک و جذب کاربران به شما کمک می‌کند، اشتراک‌گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی است. معمولا برای این‌کار باید مسئول دیجیتال مارکتینگ استخدام کنیم ولی هم هزینه بالایی را باید برای او در نظر بگیریم و هم ممکن است کار را آن‌گونه که اصولیست انجام ندهد. پس بهترین کار این است که این خدمات را نیز با همیار پشتیبان تجربه کنید.

ایمن سازی سایت وردپرس ،افزودن فونت به قالبافزودن فونت به قالب

شاید دوست داشته باشید فونت جدیدی به قالب خود اضافه کنید اما روش آن را نمی‌دانید. این کار یک فرد متخصص است ولی نگران نباشید! اینکار را نیز برایتان با کمال میل انجام می‌دهیم.

ایمن سازی سایت وردپرس

بک آپ گیری از سایت

ایمن سازی سایت وردپرس ، بک آپ گیری از سایت

همیشه قبل از هر کاری به کاربران خود می‌گوییم از وبسایت خود بک‌آپ بگیرید. یا کلا برنامه درستی برای تهیه نسخه پشتیبان داشته باشید تا در صورت بروز مشکل، اطلاعات سایت از بین نرود. اما مسئله‌ایست که از چشم بسیاری دور می‌ماند. به همین علت حتما باید شخصی مسئول این‌کار باشد! لزومی ندارد کسی را استخدام کنید، ما در کنار شما هستیم.

انجام تنظیمات مربوط به ووکامرسایمن سازی سایت وردپرس ،انجام تنظیمات مربوط به ووکامرس

همان‌طور که می‌دانید افزونه ووکامرس امکان ساخت یک فروشگاه اینترنتی را به راحتی برایتان فراهم می‌کند اما تنظیماتی نیز دارد که باید به درستی انجام شود. اگر در این موضوع شک دارید و خودتان نمی‌توانید آن را انجام دهید؛ نگران نباشید! همیار پشتیبان در کنار شماست.

نصب افزونه های مربوط به ووکامرسایمن سازی سایت وردپرس ،نصب افزونه های مربوط به ووکامرس

برای تکمیل فروشگاه اینترنتی، نیازمند نصب افزونه هستید. اما باز هم باید با دقت افزونه‌های مورد نیاز خود را نصب کنید تا به سایت آسیب وارد نکنید. اگر نمی‌دانید چه افزونه‌هایی استاندارد و مورد نیاز سایت شما هستند از همیار پشتیبان کمک بگیرید.

همیار پشتیبان با هزینه‌ای اندک تمامی خدمات بالا را بصورت منظم و همیشگی تا زمانی که شما بخواهید، برایتان انجام می‌دهد تا شما با خیال راحت به کسب درآمد از وبسایت خود بپردازید و دیگر دغدغه مشکلات احتمالی را نداشته باشید.

ایمن سازی سایت وردپرس

 

نوشته ایمن سازی سایت وردپرس با همیار پشتیبان اولین بار در همیار توسعه | HamyarDev پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *