طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاهی

هر دانشگاه باید برای انجام کارهای مربوط به دانشجویان خود از طراحی سایت استفاده کند. در ایران تعداد دانشگاه ها در سراسر شهرها روز به روز در حال افزایش بوده و تعداد زیادی از افراد برای تحصیل به آن ها مراجعه می کنند.

اهمیت چگونگی طراحی وب سایت دانشگاهی نسبت به سایر وب سایت ها بسیار بیشتر است. به این دلیل که روزانه تعداد زیادی افراد تحصیل کرده به آن مراجعه می کنند. در واقع باید سعی شود طراحی وب سایت دانشگاهی با دقت بیشتر و کمترین خطا انجام شود.

امکانات طراحی سایت دانشگاهی

این وب سایت ها می توانند دارای امکانات متعدد و متنوعی باشند. که این امکانات بسته به درخواست رئیس هر دانشگاه متفاوت است. در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

طراحی سایت

دو زبانه بودن؛ ممکن است هر دانشگاه دارای دانشجویانی از سایر کشورها نیز باشد، این دانشجویان نیز باید بتوانند به راحتی وارد سایت شده و از آن استفاده کنند. به همین دلیل طراحی سایت به زبان های دوم و سوم نیز ضروری می گردد.

اطلاعیه ها؛ بیشتر وب سایت های دانشگاهی دارای این بخش می باشند. مدیر وب سایت، اطلاعیه های مد نظر خود با موضوعات مختلف مانند المپیادها، مسابقات، جشنواره ها، اردوها و سایر موارد را در این وارد می کند.

بخش اتوماسیون تغذیه؛ دانشجویان می توانند در این بخش غذای هفتگی خود را رزرو نموده و کارت تغذیه خود را شارژ نمایند.

بخش ادارای – مالی؛ این قسمت مربوط به کارهای اداری و مالی دانشجویان می باشد.

فرم نظر سنجی؛ این صفحه از وب سایت، مخصوص قرار دادن نظرات، انتقادات و پیشنهادات اساتید و دانشجویان می باشد. این نظرات هر چند وقت یک بار بررسی شده و به آن ها ترتیب اثر داده می شود.

طراحی وب سایت در تهران می تواند بهترین خدمات را برای وب سایت های دانشگاهی ارائه کند. با مراجعه به یک شرکت حرفه ای از این بابت مطمئن باشید.

نوشته طراحی سایت دانشگاهی اولین بار در طراحی سایت بامبو. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *