نباید های طراحی سایت

نباید های طراحی سایت در مقاله های قبلی در خصوص باید های طراحی سایت که به پیشرفت سایت برای رسیدن به رتبه های برتر گوگل کمک می کند صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم برخی نباید های طراحی سایت را بیان کنیم که در صورت عدم رعایت آن ها ممکن است آسیب های ناخواسته ای به سایت وارد شود. نکات کلیدی برای داشتن طراحی سایت نوین که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

 

نباید های طراحی سایت عبارتند از :

  • اسکرول بار های طراحی سایت

کاربران اینترنت علاقه ای به اسکرول های افقی ندارد پس وب سایت خود را به صورت واکنش گرا طراحی کنید تا در تمامی دستگاه بدون نیاز به اسکرول افقی مطالب طراحی وب سایت قابل مشاهده باشد همچنین اسکرول های خیلی پیشرفته که با هر بار اسکرول کردن انیمیشن هایی نمایش داده می شوند ممکن است در نگاه اول جذاب باشند اما باعث سردرگرمی کاربر می شوند.

 

  • تیتر های چشمک زن در طراحی سایت

عنوان ها و مطالبی که به صورت چشمک زن در طراحی سایت قرار می گیرند تنها باعث جلب توجه کاربران می شوند اما به دلیل آزاری که برای چشم ایجاد می کنند کاربران را فراری می دهند. حتی اگر در بخش نظر سنجی ها جستجو کنید متوجه می شوید بسیاری از کاربران به محض مواجه شدن با المان های چشمک زن در طراحی سایت ترجیح میدهند طراحی سایت را ترک کنند.

 

  • سرعت پایین بارگذاری صفحات طراحی سایت

کاربران اینترنتی تمایلی به صرف مدت زمان طولانی برای بارگذاری صفحات ندارند حتی یک صدم ثانیه تعلل کافی است تا کاربر طراحی سایت را ترک کند.

 

  • تبلیغات طراحی سایت

متن های مزاحم و تبلیغات و پاپ آپ ها از جمله المان هایی هستند که کاربران را فراری می دهند و باعث می شوند دیگر به سایت باز نگردندو تبلیغات می بایست به تعداد کم و مرتبط با موضوع طراحی سایت باشند.

 

  • باز نشدن صفحه جدید طراحی سایت در تب جدید

کاربران تمایل دارند پس از هدایت شدن به سایر صفحات داخلی و خارجی صفحه فعلی که در آن قرار دارند را از دست ندهند بنابراین بهتر است به صورت پیش فرض لینک های طراحی سایت تهران در صفحات جدید باز شوند.

 

  • استفاده از اصطلاحات تخصصی در طراحی سایت

از آن جایی تمامی کاربران به اصطلاحات تخصصی کسب و کار شما مسلط نیستند بهتر است مطالب را به گونه ای بیان کنید برای تمامی مخاطبانتان قابل درک و فهم باشد.

 

سایر المان هایی که در طراحی سایت باید از آن ها دوری کرد شامل موارد زیر می شوند:

  • اجرای خودکار ویدئو در طراحی سایت
  • پخش خودکار صدا و موسیقی در طراحی سایت
  • توجه بیشتر به زیبایی طراحی سایت به جای محتوا
  • پرهیز از استفاده مطالب کپی و تکراری در طراحی سایت در تهران

 

نوشته نباید های طراحی سایت اولین بار در پدیدار شد.

The post نباید های طراحی سایت appeared first on سئوراز.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *