طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

طراحی سایت های هنری در ایران رو به افزایش بوده و هر روز وب سایت های بیشتری با گرافیک های جذاب و زیبا ایجاد می شوند.

هنر شاخه های فراوانی دارد که هر کدام از آن ها دارای طرفداران بسیار زیادی می باشند. اصولاً در ایران از هزاران سال قبل هنر جایگاه خاصی بین مردم داشته و به هنرمند نیز بهای زیادی داده می شود.

هر هنرمند اگر وب سایت شخصی مخصوص به خود را داشته باشد، به طور قطع می تواند پیشرفت زیادی در به شهرت رسیدن و فروش محصولات تولیدی خود ببیند.

یک موسیقی دان یا خواننده اگر از طراحی سایت استفاده کند، به راحتی می تواند آلبوم آهنگ های خود را روی آن قرار داده و آن ها را به فروش برساند. به این صورت که از هر آهنگ خود بخشی را به طور رایگان در وب سایت گذاشته و شخصی که بخواهد کل آن را داشته باشد، باید آن را خریداری نماید.

طراحی سایت

یک نقاش نیز می تواند تصویر چندی از محصولات خود را روی وب سایت خود به صورت گالری تصاویر قرار داده و کاربران سایت در صورت تمایل آن ها را سفارش داده و از طریق پست دریافت نمایند.

ویژگی طراحی سایت هنری

اولین و مهم ترین ویژگی این گونه وب سایت ها، گرافیک جذاب و فوق العاده آن ها می باشد. از یک وب سایت هنری این انتظار می رود که بهترین گرافیک را در بین وب سایت ها داشته باشد.

به همین دلیل بهتر است که از طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی برای آن استفاده گردد. تنها در این صورت است که می توان جلوه جالبی را به وب سایت داد.

مورد مهم بعدی سرعت وب سایت می باشد، فردی که وارد سایت هنری می شود باید بتواند به راحتی از تمامی صفحات دیدن کرده و وقتی از او تلف نشود.

نوشته طراحی سایت هنری اولین بار در طراحی سایت بامبو. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *