طراحی سایت مشابه دیوار

طراحی سایت مشابه دیوار

به احتمال زیاد وب سایت دیوار را دیده و از آن استفاده نموده اید. طراحی سایت تهران گزینه خوبی برای این مدل وب سایت ها می باشد. این وب سایت دارای کاربران دائم بسیار زیادی بوده و روزانه توسط اشخاص زیادی بازدید می شود.

هر زمان که وارد وب سایت دیوار شوید مشاهده می کنید که تعداد فوق العاده زیادی از آگهی ها در چند دقیقه قبل قرار داده شده اند. این مورد نشان دهنده میزان استقبال زیاد از این وب سایت می باشد.

علت موفقیت وب سایت دیوار

در واقع طراحی سایت مشابه دیوار دارای خصوصیاتی است که باعث تمایز آن از سایر وب سایت ها شده است. در ابتدا که وب سایت را باز می کنید، با صفحه ای مواجه می شوید که می توانید در آن یکی از استان های کشور را انتخاب کنید. حتی امکان انتخاب محله های مختلف نیز وجود دارد.

طراحی سایت

پس از آن می توانید بسته به نوع کالا یا خدماتی که مد نظر شما است، آن ها را فیلتر کنید. این کار به شما کمک می کنید به راحتی به هدف خود برسید.

در این وب سایت امکان قرار دادن تصویر برای هر محصول وجود دارد، حتی می توان گالری تصاویر ایجاد کرد. سایر توضیحات را نیز می توان برای محصول ذکر کرد.

در فیلتر کردن محصول، مکان، حداقل و حدکثر قیمت مدنظر، محصولات دارای تصویر و سایر ویژگی ها را می توان لحاظ کرد.

فروشنده یا ارائه دهنده خدمات می تواند چت آگهی را فعال کرده تا مشتری بتواند به صورت آنلاین با او گفتگو کرده و سوالات خود را مطرح کند.

طراحی وب سایت دیوار به نحوی است که علیرغم قرار گیری محصولات زیاد در آن، دارای سرعت بسیار خوبی است. و این مورد به هاست آن مربوط می شود. هاست باید قوی باشد تا بتواند جوابگوی این میزان کاربر و محصول باشد.

نوشته طراحی سایت مشابه دیوار اولین بار در طراحی سایت بامبو. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *