هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

 

هزینه و قیمت سئو همیشه یکی از موضوعات پرچالش است و مشخص کردن هزینه های آمدن یک سایت به صفحه اول گوگل به یک یا دو فاکتور بستگی ندارد، بلکه ده ها فاکتور در محاسبه قیمت سئو دخیل هستند. برخی از این فاکتورها عبارت اند از:

تاثیر کلمه کلیدی در قیمت سئو

از جمله مواردی که در هزینه آمدن به صفحه اول گوگل می‌تواند دخیل باشد، نوع کلمه کلیدی است، هر چند تا در سایت میزفا سعی خواهیم کرد بر روی کلمات خاص و کم کار نکنیم، تمرکز بر روی کلمات گسترده و کم هزینه است.

تاثیر قدرت و تعداد رقبا در هزینه سئو

میزان قدرت و تعداد رقبا در حوزه‌ای که شما فعالیت میکنید یکی از عناصر بسیار مهم در مشخص کردن قیمت سئو برای آمدن به رتبه های برتر گوگل است. گاهی تعداد رقبا کم ولی قدرت آن‌ها بسیار هست و گاهی تعداد زیاد ولی قدرت آن‌ها کم است، به هر حال حالت های مختلفی می‌تواند داشته باشید که با آنالیز رقبا به این موضوع می‌توان پی برد.

تاثیر مدت زمان قرارداد سئو در هزینه آن

در تابستان ۹۷ حداقل قراردادهایی که سایت میزفا در پروژه‌های خود تنظیم می‌کند ۲ ماه است و اگر این مدت طولانی تر باشد طبیعتا بر روی نرخ سئو تاثیرگذار خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه های سئو 

گاهی ممکن است هزینه های یک پروژه سئو در جهت کسب رتبه در صفحه اول گوگل را ماهانه دریافت کنیم ولی گاهی ممکن است به ۳ بخش تقسیم کنیم، و یا پروژه کوتاه است و تمام هزینه اول کار گرفته می‌شود. به هر حال این موضوع هم بستگی به نوع پروژه نیز دارد.

 

خب قیمت سئو کردن سایت من چقدر میشود؟

اگر به دنبال هزینه سئو برای سایت خود به شکل دقیق هستید با میزفا تماس بگیرید.

سئو کردن هزنیه کردن نیست

نوشته هزینه آمدن به صفحه اول گوگل اولین بار در طراحی سایت - بهینه سازی و سئو سایت پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *